Drogerie markt (dm) – sieć drogerii wchodzi do Polski

atrybut alt drogerie markt (dm)

Niemiecka sieć drogerii dm wchodzi do Polski. Jej centrala ma się znajdować we Wrocławiu. Aktualnie, trwa już nabór pracowników, którzy będą tworzyli nową historię pod szyldem Drogerie Markt. 

O drogierii dm

dm funkcjonuje od 1973 r., kiedy to w Niemczech powstał pierwszy sklep pod tym szyldem. Aktualnie sieć liczy ok. 4 000 placówek w kilkunastu krajach. To największy konkurent sieci Rossmann na rynku Niemieckim, który od wielu lat toczy walkę o numer 1 w handlu detalicznym. dm zatrunia ok. 41 000 pracowników. Teraz planuję ekspansję sieci na terenie Polski, co może się wiązać z dużym problemem dla innych, drogeryjnych sieci takich jak Rossmann, Hebe, czy Super-Pharm.

Dostępne stanowiska - Aplikuj

dm wystartowała z polską stroną, na której widoczne są już oferty pracy. W Polsce dm poszukuje obecnie osoby na stanowisko Managera Regionalnego, który “będzie opiekował się stopniowo rosnącą liczbą oddziałów w tym obszarze oraz (…) budował i dalej rozwijał strukturę firmy w Polsce”. Oprócz tego dm-drogerie markt zamierza zatrudnić m.in. Asystenta ds. Rozwoju i Rozbudowy Działalności oraz Kierownika sklepu.

Sieć dm dopiero raczkuję na polskim rynku, jednak warto śledzić jej poczynania, bo może zrobić spore zamieszanie w branży drogeryjnej w naszym kraju.

Zostaw ślad, a ja dam Ci znać o wszystkich newsach z naszej branży

Archiwa

Facebook

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *